תכנון פיננסי ההיבט המכריע בחייו של כל אדם.

לשיחת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

באנר המרכז לניוד ביטוח מנהלים

חשוב להבין את סוגי התכנון הפיננסי השונים וכיצד הם יכולים לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

ישנם שני סוגים של תוכניות פיננסיות: לטווח קצר ולטווח ארוך. תוכנית לטווח קצר נועדה לעזור לך לחסוך כסף לאורך תקופה ולספק לך קרן חירום. תוכנית ארוכת טווח נועדה לעזור לך להשיג את המטרות שלך כגון רכישת בית או סילוק חובות.

תכנון פיננסי הוא חלק חשוב בחייו של אדם. זה עוזר לאנשים לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי הכסף וההשקעות שלהם. זה גם עוזר להם לשלוט בהוצאות שלהם, לחסוך לעתיד וליצור תקציב.

החשיבות של תכנון פיננסי היא קריטית, כל אדם צריך לדעת כיצד לנהל את המשאבים הכלכליים שלו, לצערנו אלו דברים שבהם אנו לא רוכשים השכלה גם לא במוסדות ההשכלה הגבוהה המוערכים ביותר בישראל.

למרות החשיבות הרבה שיש להשכלה בתחום תכנון פיננסי עדיין אין זה משהו שהפך להיות חלק מתכנית הלימוד בבתי ספר. למזלנו ישנו אחד שהרים את הכפפה ויצר את הקורס המלא שכולל בתוכו מידע מקצועי לתכנון פיננסי ולהשקעות נכונות.

מייסד הקורס אינווסטור 360 עומר רבינוביץ’ בנה את הקורס לא רק עבור אלו שהם בעלי אמצעים ויכולת להשקיע סכומי כסף גבוהים, אלא הקורס כולל בתוכו את המידע החשוב ביותר אותו כל אדם חייב לדעת בכדי להתנהל נכון במציאות של שבה אנו רואים עליות מחירים בכל תחום ועדיין נשארים באותו “מרוץ” ומנסים לעבוד יותר בשביל להרוויח יותר.

במציאות של לעבוד יותר בשביל להרוויח יותר לא תמיד התוצאה הרצויה שהיא רווח גדול יותר היא זאת שנגיע אליה, אנו צפויים להגיע לשחיקה ועם נטל המיסוי הכבד אפילו אנו נגיע לרווחים נמוכים יותר בהתאם לכמות ההשקעה שלנו.

 

מהו תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי הוא תהליך שעוזר לך לארגן, לתכנן ולנהל את הכסף שלך. זה כולל יעדים פיננסיים, צבירת עושר והוצאות.

תכנון פיננסי הוא לא רק כסף. מדובר גם באנשים שמעורבים בתהליך. קורס תכנון פיננסי יכול לעזור לך לזהות את היעדים שלך, ליצור תקציב ולעקוב אחר התקדמות כמו גם לספק תמיכה בזמנים קשים.

העתיד של התכנון הפיננסי הוא מזהיר מכיוון שהוא הפך לנגיש יותר לאנשים בתעשיות שונות כמו ביטוח, שיווק, בריאות וחינוך. בקורס של עומר רבינוביץ’ נכללים כל ההיבטים החשובים של תכנון פיננסי.

 

אילו סוגי תכנון פיננסי זמינים?

התוכניות הפיננסיות הנפוצות ביותר הן:

  • תוכנית פרישה
  • תוכנית השקעות
  • תכנית פנסיה
  • תוכנית הכנסה
  • תכנון עיזבון
  • ביטוח חיים
  • תכנית חיסכון במכללה
  • חשבון חיסכון רפואי
  • הלוואת דירה (משכנתא)

 

מהם היתרונות של תכנון פיננסי?

תכנון פיננסי הוא מיומנות חיים חשובה שרובנו לא לומדים עד שאנחנו בסוף שנות ה-20 או ה-30 המוקדמות לחיינו. חיוני לדעת איך לחסוך ולהשקיע, כמו גם איך לנהל את הכסף שלך בצורה יעילה.

תכנון פיננסי יכול להיות קשה עבור אנשים מסוימים מכיוון שהם לא יודעים מאיפה להתחיל או אילו צעדים עליהם לנקוט. ישנם סוגים רבים ושונים של מתכננים פיננסיים, אך הסוג הנפוץ ביותר הוא מתכנן בתשלום שגובה תשלום עבור השירותים שלהם.

ישנם יתרונות רבים בתכנון פיננסי. לדוגמה, זה יכול לעזור לך לתכנן את הפרישה ולוודא שיש לך מספיק כסף לצרכים העתידיים שלך. זה גם יכול לעזור לך להימנע מחובות ולבנות ציון אשראי טוב יותר.

 

לשיחת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

אודותינו

חברה מקצועית לניוד ביטוחי מנהלים, עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

 

ניוד כספי פנסיה
בלוג

ניוד כספי פנסיה

כאשר מגיעים לגיל הפרישה, 67 אצל גברים ו-62 אצל נשים, יש להיעזר בכספי הפנסיה. קיימים מוצרים פנסיוניים שונים בעלי יתרונות שונים. אך מה קורה אם

למאמר המלא »
ניוד קופת גמל
בלוג

ניוד קופת גמל

קופת גמל היא שם כולל למספר אפיקי חיסכון שונים. ישראלים רבים, הן עצמאים והן שכירים, מחזיקים בקופות גמל בחברות שונות. כמו ביטוח מנהלים או קרן

למאמר המלא »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן