פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר!

עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

ייעוץ לעסקים קטנים – כל היתרונות והאפשרויות לשדרוג העסק שלך

בנוף התוסס של העסקים הקטנים בישראל, כל החלטה, כל אסטרטגיה וכל השקעה יכולות להיות המפתח לצמיחה חסרת תקדים או להתמודדות עם אתגרים בלתי צפויים. בין החלטות מרכזיות אלה היא הבחירה לעסוק בייעוץ לעסקים קטנים, אור מנחה עבור יזמים רבים המנווטים את דינמיקת השוק המורכבת של הכלכלה של היום.

קרא עוד »

זכויות העובד להפרשות לקרן השתלמות

קרן השתלמות הינה אחת מאפיקי החיסכון הטובים והמשתלמים כיום בישראל. בעבר, "קרן ההשתלמות" ומכאן נבע גם שמה, הייתה מיועדת לצבירת כסף עבור השתלמויות וקורסים של עובדים. אך כיום, שכירים או עצמאיים, מתחומים שונים ועם מטרות שונות, יכולים לחסוך ולצבור באמצעות הקרן וליהנות מרווחים והטבות מס, יוצאי דופן.

קרא עוד »

ביטוח נסיעות לחול אסיה

אסיה היא היבשת הגדולה בעולם וככזאת היא גם היבשת המעניינת ביותר בעולם. רק חשבו על כך כי גם סין, גם הודו, גם וייטנאם, גם קמבודיה, נפאל ועוד עשרות מדינות נמצאות ביבשת זו ותבינו על מה אנו מדברים. אך שימו לב, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי אסיה היא גם מאוד מסוכנת. יש שלל סכנות ביבשת כמו סכנות בטרקים, שוד או מחלות.

קרא עוד »

מי אחראי על ביטוח חבות מעבידים?

פציעות ונזקים פיזיים אחרים שנגרמו לעובדים בזמן העבודה עלולים לגרום לבעלי עסקים לשאת באחריות משפטית. לכן חשוב להבין מהו ביטוח חבות מעבידים וכיצד הוא עשוי להועיל לארגון שלכם במצב
חברת סקוריטס ביטוח, המתמחה בענף הבניה, מציעה לכם ביטוח בנייה שיעזור לכם לשמור על העובדים שלכם ועל העסק במקרה של תאונת עבודה

קרא עוד »

הבנת היתרונות של ביטוח סיכונים מיוחדים

ביטוח סיכונים מיוחדים הוא צורת כיסוי מכרעת לאנשי מקצוע בתעשיות שונות. ביטוח מסוג זה מספק הגנה מפני סיכונים ייחודיים שאינם מכוסים בפוליסות ביטוח סטנדרטיות. אנשי מקצוע כגון רופאים, עורכי דין ואדריכלים יכולים להפיק תועלת רבה מביטוח סיכונים מיוחד.

קרא עוד »

הבנת ביטוח סיכונים מיוחדים: הגנה על עסקים מפני אחריות

בנוף העסקי המורכב של היום, חיוני לחברות להגן על עצמן מפני סיכונים והתחייבויות פוטנציאליים. ביטוח סיכונים מיוחד, המכונה גם ביטוח אחריות מקצועית, מציע לעסקים הגנה מפני אירועים בלתי צפויים שעלולים להוביל להפסד כספי או לסכסוכים משפטיים. כיסוי מקיף זה נועד לתת מענה לסיכונים הייחודיים העומדים בפני תעשיות שונות, ומספק שקט נפשי וביטחון כלכלי לעסקים בכל הגדלים.

קרא עוד »

סוכנות ביטוח – מדוע עדיף לנו לעבוד עם סוכנות ולא עם חברת ביטוח?

עולם הביטוחים עובד בשני מסלולים. לכאורה הם דומים, אך אפשר למצוא הבדלים משמעותיים ביניהם. לקוחות המעוניינים לרכוש פוליסות ביטוח מסוגים שונים, צריכים להכיר את ההבדלים ולדעת מדוע מסלול אחד משתלם יותר מאחר.

קרא עוד »

ביטוח – הדרך הבטוחה לישון בשקט בלילה

אנחנו חיים בעולם של אי וודאות כמעט מוחלטת. דברים שנראים לנו מובנים מאליהם היום, עלולים להיראות אחרת לגמרי מחר. דברים שאנחנו בטוחים שישמרו ויגנו עלינו, עלולים להתגלות מחר כדברים שאי אפשר לסמוך עליהם. לצערנו, לפעמים מספיק רגע אחד, פעולה אחת, בשביל שכל החיים שלנו ישתנו ויתהפכו, מקצה לקצה.

קרא עוד »

הבטחת עתידך: המדריך החיוני לתכנון פרישה

תכנון פרישה הוא היבט מכריע בהבטחת עתיד בטוח ליחידים. תכנון נכון כולל שלבים שונים, ביניהם הבנה מה צריך לעשות לפני היציאה לפנסיה, איתור חסכונות וניצול הטבות מס. בנוסף, תכנון פיננסי ממלא תפקיד חיוני בהערכה ובניהול כספי הפרישה של האדם. במדריך מקיף זה, נחקור את החשיבות של תכנון פרישה, את השלבים הכרוכים ב

קרא עוד »

מה הסוכנות מציעה לנו?

בכל עת, כשאנחנו נדרשים לרכוש פוליסות ביטוח, בין אם זה באופן חד פעמי, בין אם זה בכל שנה כשאנחנו צריכים לחדש את הפוליסה הישנה שברשותנו, אנחנו בוחנים לא רק פוליסות על פי עלויות ותנאים, אלא הרבה פעמים אנחנו גם בוחנים ומשווים בין סוכנויות ביטוח שונות במטרה למצוא את הסוכנות דרכה משתלם לנו לרכוש את הפוליסה הרלוונטית עבורנו.

קרא עוד »

מדוע השוואת ביטוח נסיעות לעולם היא קריטית לפני הטיול הבא שלך

כשזה מגיע לתכנון טיול לחו"ל, יש אינספור דברים שצריך לקחת בחשבון. מהזמנת טיסות ולינה ועד לאריזת הדברים החיוניים שלך, הרשימה יכולה להיראות בלתי נגמרת. עם זאת, היבט אחד מהותי שמטיילים רבים מתעלמים ממנו לעתים קרובות הוא החשיבות של ביטוח נסיעות מקיף.

קרא עוד »

בדיקת מרכיבי השכר והפרשות לקרן הפנסיה בתלוש השכר שלך

כשכיר בישראל, חשוב להבין את המרכיבים השונים של תלושי השכר שלך כדי להבטיח שאתה מקבל את השכר וההטבות המגיעות לך. במיוחד חשוב לשים לב למרכיבים הקשורים לרווחה ולפנסיה. מדריך מקיף זה ידריך אותך דרך המרכיבים המרכזיים של תלושי השכר שלך, לרבות הפרשות לפנסיה, פיצויי פיטורין, הפרשות לקרן השתלמות ועוד.

קרא עוד »

התחלת סוכנות הביטוח

סוכנות הביטוח היא מוסד מרכזי במערכת הפיננסית העולמית שהתפתח לאורך השנים ושינה את הדרך בה אנשים גישו את נושאי הביטוח. כשאנו מדברים על היסטוריה של סוכנות הביטוח, חשוב להבין את המקורות והשורשים שלה, המהפכות והשינויים שעברה, ואת ההשפעה העצומה שהיא השפיעה על חיי האנשים והעסקים ברחבי העולם.

קרא עוד »
053-3531918
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!