ספר הטלפונים הדיגיטלי אצלכם בדפדפן

לשיחת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

באנר המרכז לניוד ביטוח מנהלים

פעם היינו משתמשים עם ספר טלפונים על מנת למצוא מספרי טלפון ולפעמים גם כתובות פיזיים של חברות, ארגונים ונותני שירות מקצועיים. היום, הכל עובר דיגיטליזציה – באתר שירות בקליק שכמעט מחליף למעשה את ספר הטלפונים הישן תוכלו למצוא מגוון נותני שירות, חברות וארגונים שונים הפועלים בארץ!

האתר שירות בקליק מוענק כשירות חינמי לכל גולשי הרשת הישראליים, ומציע לכם מאגר גדול של כתובות, מספרי טלפון ומידע רלוונטי בנוגע לחברות, ארגונים, גופים פרטיים ועסקיים ועוד. בלחיצה אחת אתם מגיעים לכל מוסד ממשלתי או כל סניף שתצטרכו!

מחפשים את הטלפון של סניף הבנק המקומי? שירות לקוחות ריינאייר ישראל? הכל נמצא כאן בפנים! הכנסו ותראו בעצמכם!

 

מה טוב באתר של שירות בקליק?

פעם היינו שוברים את הראש רק מלמצוא את פרטי ההתקשרות עם חברה מסוימת או סניף של חברת שילוחים. היינו צריכים או לפתוח ספר טלפונים או לחפש בגוגל אחר מספר הטלפון העדכני והמדויק. הרבה מאוד פעמים מספרי טלפון שמוזנים באינטרנט כבר לא רלוונטיים כיוון שבית העסק החליף מספר או שזה לא הסניף הספציפי שאתם צריכים. באתר שירות בקליק, אם נניח תצטרכו להגיע אל שירות לקוחות ריינאייר ישראל, סניף מסעדה באזור בילוי ספציפי או חברת הגז הקרובה לעיר מגוריכם, תוכלו למצוא את זה בקלות רבה הרבה יותר!

 

פרטי מידע עדכניים

גם אם אתם לא מחפשים כרגע מספר טלפון או כתובת ספציפית, יש עוד המון סיבות טובות למה כדאי לכם לשמור את האתר שירות בקליק אצלכם במועדפים. סיבה ראשונה ברורה, וסיבה שניה כי באתר הזה יש המון מידע עדכני וחשוב לגבי עמותות, ארגונים וגופים ממשלתיים ותאגידיים. למשל, אם תרצו לדלות מידע בנוגע למפלגות, עמותות ושותפויות – כאן בקליק תוכלו לקבל מידע מלא על הסטטוס פעיל או לא פעיל של אותו גוף, שאלות ותשובות שאנשים מרבים לשאול בנוגע לאותו גוף, מתי הוא הוקם, מה המהות של הקמתו ועוד.

כמו כן, דרך האתר אפשר להשיג גישה מהירה לאתר הבית של כל חברה במידה ויש כזה. מחפשים שירות לקוחות ריינאייר ישראל או חברת שדות התעופה? דרך האתר ניתן לקבל קישור לאתר ולבצע הזמנות או לקבל מידע ושירותים ישירות משם.

 

מידע בנוגע לגופים מוסדיים

כל אזרח בישראל קשור בקשר אדוק עם מגוון מוסדות המדינה ומוסדות ציבוריים אחרים – ביטוח לאומי, רשויות מקומיות, מרפאות ועוד. זה מאוד חשוב לשמור את מספרי הטלפון המהירים של כל גוף כזה למקרה הצורך, ובכל פעם שתרצו לקבל מידע ומענה כשירות לאזרח. פשוט מוסיפים את האתר למועדפים ויש לכם גישה מהירה לעשרות מוסדות ציבוריים וגופים ממשלתיים דרכם תוכלו לעשות מגוון פעולות.

העולם נהיה פשוט יותר לגישה ותפעול – כל מה שנדרש לעשות זה קליק אחד קטן!

 

לשיחת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

אודותינו

חברה מקצועית לניוד ביטוחי מנהלים, עם מעל ל10 שנות ניסיון ומאות לקוחות מרוצים!

 

ניוד כספי פנסיה
בלוג

ניוד כספי פנסיה

כאשר מגיעים לגיל הפרישה, 67 אצל גברים ו-62 אצל נשים, יש להיעזר בכספי הפנסיה. קיימים מוצרים פנסיוניים שונים בעלי יתרונות שונים. אך מה קורה אם

למאמר המלא »
ניוד קופת גמל
בלוג

ניוד קופת גמל

קופת גמל היא שם כולל למספר אפיקי חיסכון שונים. ישראלים רבים, הן עצמאים והן שכירים, מחזיקים בקופות גמל בחברות שונות. כמו ביטוח מנהלים או קרן

למאמר המלא »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן